Адвокат у виконавчому провадженні у Львові

Адвокат у Львові » Юридичні послуги Львів » Адвокат у виконавчому провадженні у Львові

Адвокат у виконавчому провадженні у Львові

Виконавче провадження – це завершальна стадія судового провадження, примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб). Виконання рішень можуть здійснювати як державні, так і приватні виконавці. Законодавство України передбачає обов’язковість виконання судових рішень, що набрали законної сили. Однак стан виконання судових рішень далекий від ідеального, добровільно рішення не виконуються і доводиться добиватися виконання судового рішення в примусовому порядку через виконавче провадження. Процес виконавчого провадження також може бути досить тривалим, проблемним і не дати бажаний результат. Ефективним механізмом, який допоможе проконтролювати виконання судового рішення та захистити Ваші права у виконавчому провадженні є використання професійної правничої допомоги адвоката.

Адвокат у виконавчому провадженні допоможе Вам дотримуватись строків пред’явлення виконавчих документів до виконання, контролювати строки вчинення окремих виконавчих дій та тривалість виконавчого провадження в цілому. Досить поширеною є ситуація, коли виконавці (як державні так і приватні) без об’єктивної причини затягують виконання судових рішень, вчиняють не всі виконавчі дії, працюють неефективно, закривають виконавче провадження, залишивши судове рішення невиконаним. У такій ситуації доречним є залучення для участі у виконавчому провадженні адвоката.

Адвокат у виконавчому провадженні допоможе Вам використати ефективні інструменти виконання судового рішення (сформувати необхідні заяви, скарги на дії чи бездіяльність, рішення виконавця, підтримати їх перед вищестоящим органом або в суді, ініціювати застосування заходів примусового виконання). Адвокат у виконавчому провадженні надасть Вам весь комплекс юридичних послуг на всіх етапах виконавчого провадження, починаючи моменту підготовки заяви про відкриття виконавчого провадження та примусове виконання судового рішення до оскарження постанови про закінчення виконавчого провадження.

Адвокат у виконавчому провадженні здійснює наступне представництво інтересів та захист прав

 • Представництво інтересів безпосередньо під час вчинення виконавчих дій.
 • Формування заяви про відкриття виконавчого провадженні та примусове виконання рішення.
 • Оскарження в вищестоящому органі чи суді рішення (постанови), дії чи бездіяльність виконавця (формування скарги, представлення її в суді чи в вищестоящому органі).
 • Супровід судового провадження про звільнення майна з під арешту.
 • Супровід судового провадження про виділ частки майна з спільної сумісної власності.
 • Супровід судового провадження про роз’яснення судового рішення, поновлення строку пред’явлення виконавчого документа до виконання, видача дубліката виконавчого провадження, розстрочку чи відстрочку виконання судового рішення, встановлення чи зміна способу чи порядку виконання судового рішення. заміна сторони у виконавчому провадженні.
 • Оскарження постанови про відмову у відкритті виконавчому провадженні, постанову про зупинення, закінчення виконавчого провадження, повернення виконавчого документа стягувачу.
 • Подання клопотань адвоката з виконавчого провадження про встановлення судом тимчасового обмеження боржнику у праві виїзду за межі України.
 • Ініціювання чи оскарження об’єднання виконавчих проваджень різних органів/осіб у одне зведене.
 • Оскарження результатів оцінки майна в суді.
 • Звернення з позовом про відшкодування шкоди від дій чи бездіяльності виконавця, супровід справи в суді.
 • Представництво адвоката з виконавчого провадження на переговорах та в суді щодо укладення мирової угоди на стадії виконання.

Чому Вам ватро звернутись саме до мене як до адвоката у виконавчому провадженні у Львовській області та інших областях України

 • Я багато років вирішую проблеми своїх клієнтів, досвід юридичної практики у мене становить 10 років.
 • Маю позитивний юридичний досвід захисту прав та інтересів клієнтів у виконавчому провадженні.
 • Здійснювала супровід справ щодо невиконання судових рішень в Європейському Суді з прав людини.

4 коментарі

 1. Роман

  Яка ціна оскарження нотаріального напису?

  Відповісти
  • Карпель Олександра

   Доброго дня. Вартість послуги 1000 гривень.

   Відповісти
 2. Віктор

  Яка ціна оскарження постанови про закриття виконавчого провадження?

  Відповісти
  • Карпель Олександра

   Добрий день, вартість написання заяви про оскарження постанови про закриття виконавчого провадження 1000 гривень

   Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.