Адвокат по спадковим справам у Львові

Адвокат у Львові » Юридичні послуги Львів » Адвокат по спадковим справам у Львові

Адвокат по спадковим справам у Львові

Спадщина – це матеріальні і нематеріальні цінності, права та обов’язки померлої фізичної особи, що переходить до спадкоємців. На сьогодні визначено дві правові підстави прийняття спадщини- за законом та за заповітом. Спадкоємці за законом одержують право на спадкування відповідно до черги спадкування. Відповідно до статті 1270 Цивільного кодексу України для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття. Питання дотримання строку прийняття спадщини є надзвичайно важливим. Якщо Ви пропустили строк прийняття спадщини з поважних причин досвідчений адвокат допоможе вам сформувати позовну заяву про визначення додаткового строку, достатнього для подання заяви про прийняття спадщини.

Українське законодавство передбачає можливість оскарження заповіту в суді. Зокрема ст. 1257 Цивільного Кодексу України передбачає підстави недійсності заповіту. Заповіт, складений особою, яка не мала на це права, а також заповіт, складений з порушенням вимог щодо його форми та посвідчення, є нікчемним. За позовом заінтересованої особи суд визнає заповіт недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі. Недійсність окремого розпорядження, що міститься у заповіті, не має наслідком недійсності іншої його частини. У разі недійсності заповіту спадкоємець, який за цим заповітом був позбавлений права на спадкування, одержує право на спадкування за законом на загальних підставах. При ведення такої категорії справ в суді доцільно скористатися послугами адвоката, який надасть Вам професійну правничу допомогу у даному питанні.

Важливим є питання спадкування майна подружжя. Варто зазначити, що частка в спільній сумісній власності того з подружжя, хто пережив спадкодавця, не входить до складу спадщини і не включається до спадкового майна після смерті іншого з подружжя.

Досить часто у клієнтів виникає питання, що краще заповіт чи дарча. Досвідчений адвокат проконсультує вас з цього приводу.

Як дізнатись чи дійсний заповіт? Якщо Вас цікавить дане питання, тоді адвокат може сформувати адвокатський запит до нотаріуса. Нотаріус перевірить запитувану Вами інформацію в єдиному реєстрі заповітів та спадкових справ.

Актуальним на сьогоднішній день є укладення заповіту з умовою. Згідно статті 1242 Цивільного Кодексу України Заповідач може обумовити виникнення права на спадкування у особи, яка призначена у заповіті, наявністю певної умови, як пов’язаної, так і не пов’язаної з її поведінкою (наявність інших спадкоємців, проживання у певному місці, народження дитини, здобуття освіти тощо). Умова, визначена у заповіті, має існувати на час відкриття спадщини. Умова, визначена у заповіті, є нікчемною, якщо вона суперечить закону або моральним засадам суспільства. Особа, призначена у заповіті, не має права вимагати визнання умови недійсною на тій підставі, що вона не знала про неї, або якщо настання умови від неї не залежало.

Адвокат допоможе зібрати докази у спадковій справі, в тому числі шляхом направлення адвокатських запитів, підготує всі необхідні документи для звернення в суд, підготує всі необхідні процесуальні документи та представить ваші права та інтереси в суді.

Категорії справ щодо спадкування, в яких надається представництво інтересів адвокатом

 • Визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.
 • Визначення частки в спадковому майні.
 • Усунення від спадкування.
 • Відновлення строків прийняття спадщини.
 • Позови кредиторів до спадкоємців.
 • Суперечки з обов’язкової частки у спадщині.
 • Встановлення фактів, що мають юридичне значення (наприклад, стану в родинних стосунках з спадкодавцем або факту спільного проживання однією сім’єю).
 • По розірванню договорів довічного утримання або визнання їх недійсними.
 • Визнання заповіту недійсним (оскарження заповіту).
 • Інші види правової допомоги адвоката у спадкових справах.

Чому Вам ватро звернутись для захисту своїх спадкових прав саме до мене?

 • Я багато років вирішую проблеми своїх клієнтів, досвід юридичної практики у мене становить 10 років.
 • Маю позитивний юридичний досвід у веденні спадкових справ та захисті прав та інтересів своїх клієнтів.
 • Надаю послуги не лише у м. Львові, а й інших областях України дистанційно та через відеоконференції.

Ціни на послуги адвоката по спадковим справам

Найменування послугиЦіна
Усна юридична консультація (тривалість до 1 години)600 грн.
Підготовка позовної заяви, заяви про перегляд заочного рішення, апеляційної, касаційної скарги, заяви про перегляд за нововиявленими та виключними обставинамивід 1500 грн.
Оформлення та подача заяв, клопотань, відзивів, відповідей на відзиви, заперечень, додаткових пояснень (з усіма додатками) в суд1000 грн.
Поїздка в суд для участі в судовому засіданнівід 1000 грн./1 судодень + витрати на відрядження у випадку засідання в області
Участь в судовому засіданні через скайп1000 грн./1 судове засідання
Поїздка в суд в інших ціляхВід 700 грн./1 поїздка
Погодинна оплата (ставка)Від 800 грн./1 год. роботи
Ведення справи в суді I інстанціїВід 5000 грн. (за весь комплекс послуг)
Ведення справи в суді апеляційної інстанціїВід 7000 грн. (за весь комплекс послуг)
Ведення справи в суді касаційної інстанціїВід 9000 грн. (за весь комплекс послуг)
Ведення справи про перегляд за нововиявленими обставинамиВід 5000 грн.( за весь комплекс послуг)
Ведення справи про перегляд судових рішень за виключними обставинамиВід 5000 грн.( за весь комплекс послуг)
Ведення справи про перегляд заочного рішенняВід 3000 грн.( за весь комплекс послуг)
Досудове врегулювання споруВід 1000 грн.( за весь комплекс послуг)

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.