Юридична допомога при ДТП у Львові

Адвокат у Львові » Юридичні послуги Львів » Юридична допомога при ДТП у Львові

Юридична допомога при ДТП у Львові

Дорожньо-транспортні пригоди (ДТП) нажаль дуже поширене явище на наших дорогах, від яких ніхто не застрахований. Ніхто крім потерпілого не буде прагнути виявити дійсно винну в аварії особи , а у страхових компаній як правило є хороший адвокат по ДТП, який зробить все в інтересах страховика. Тому наявність автоадвоката, якщо Ви є учасником ДТП є надзвичайно важлива. На практиці правова допомога адвоката по ДТП потрібна терміново, оскільки ключовим моментом у виникненні правовідносин між учасниками ДТП, страховиком та працівниками ДАІ є момент складення протоколу про адміністративне правопорушення.

В першу чергу учасників ДТП цікавить питання відшкодування шкоди внаслідок ДТП. Добровільно відшкодовувати таку шкоду ані винуватці ДТП, ані страховики не проявляють бажання. Тому вирішувати конфлікт, який виник внаслідок ДТП та відшкодовувати заподіяну цим шкоду доводиться через суд. Право потерпілого на відшкодування шкоди за рахунок особи, яка завдала шкоди, є абсолютним і не може бути припинене чи обмежене договором страхування. Закон надає потерпілому право одержати страхове відшкодування, але не зобов’язує одержувати його. При цьому відмова потерпілого від права на одержання страхового відшкодування за договором не припиняє його права на відшкодування шкоди в деліктному зобов’язанні. Потерпілий може вільно на власний розсуд обрати спосіб реалізації свого права. Наприклад, звернути вимоги виключно до особи, яка завдала шкоди, про відшкодування цієї шкоди, або зверненути вимоги до страховика, у якого особа, яка завдала шкоди, застрахувала свою цивільну відповідальність, із вимогою про виплату страхового відшкодування, або шляхом звернення до страховика та в подальшому до особи, яка завдала шкоди, за наявності передбачених статтею 1194 ЦК України підстав. Тобто, способів відшкодувати шкоду заподіяну ДТП є декілька. У виборі способу відшкодування шкоди та реалізації цього вибору допоможе адвокат по ДТП.

Актуальним на сьогодні є питання, що саме являє собою європротокол. Європротокол – спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії, потім надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим. Він видається автовласнику безкоштовно під час укладення договору обов`язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Є певні умови, при яких можна скористатись Європротоколом. До таких умов належать – відсутні травмовані або загиблі люди; водії-учасники ДТП мають поліси автоцивільної відповідальності; наявна згода водіїв транспортних засобів – учасників ДТП щодо її обставин;у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів. У разі невиконання хоча б однієї з зазначених умов, виклик відповідного підрозділу Національної поліції для оформлення ДТП є обов’язковим. При оформленні Європротоколу не варто покладатися на інтуїцію, безпечніше та ефективніше скористатися професійною допомогою адвоката по ДТП.

Здійснюю наступний юридичний супровід справ по ДТП

 • Представництво інтересів на етапі складення протоколу про адміністративне правопорушення (виїзд адвоката на місце ДТП у Львові, перевірці правильності та достовірності внесення в нього даних, зборі доказів, виявлення обставини, що пом’якшують відповідальність за адміністративне правопорушення).
 • Представництво інтересів під час формування пояснень та зауважень щодо протоколу по ДТП.
 • Участь в судових засідання у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.
 • Кримінальні провадження у справах про ДТП.
 • Спори з страховими компаніями про стягнення страхового відшкодування.
 • Спори про стягнення майнової шкоди, збитків, моральної шкоди з винуватця ДТП.

Чому Вам ватро звернутись саме до мене як до адвоката по ДТП у Львові

 • Я багато років вирішую проблеми своїх клієнтів, досвід юридичної практики у мене становить 10 років.
 • Маю позитивний юридичний досвід у представленні інтересів клієнтів під час розгляду справ про ДТП.

Вартість послуг адвоката по ДТП у Львові та Львівській області

Найменування послугиЦіна
Усна консультація700 грн.
Аналіз матеріалів ДТП + розробка рекомендаційВід 1000 грн.
Підготовка письмових пояснень по справі в суд, поліціюВід 2000 грн.
Ведення справи про ДТП в суді першої інстанціїВід 5000 грн. (весь комплекс послуг)
Ведення справи в суді апеляційної інстанціїВід 7000 грн. (за весь комплекс послуг)
Ведення справи в суді касаційної інстанціїВід 9000 грн. (за весь комплекс послуг)

2 коментарі

 1. Анастасия

  Могут ли по ч. 2 статьи 286 ККУ дать условный срок. Муж сбил бомжа на проезжей части. Мне в юридической компании «****» сказали что нужен адвокат потому что мужа могут посадить. Но мой знакомый юрист говорит что только штраф будет.

  Відповісти
  • Карпель Олександра

   Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.Штраф не передбачається

   Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.