Адвокат у Львові » Юридичні послуги » Адвокат по стягненню заборгованості

Адвокат по стягненню заборгованості

За останній час ситуація проблемною заборгованістю набуває кульмінації у зв’язку з погіршенням економічної ситуації в країні. Питання боргів та кредитів є одним з найпоширеніших різновидів спорів, які розглядаються в суді м. Львова та судах інших областей України. Адвокат по кредитам та боргам надасть Вам професійну правничу допомогу у спорах про стягнення боргу за кредитним договором, договором позики та борговою розпискою, іншими видами договорів та захистить Ваші права у випадку спроби неправомірного стягнення з Вас таких боргів.

Професійна правнича допомога адвоката по заборгованості здійснюється на етапах досудового врегулювання спору, судовому провадженні, в процесі виконавчого провадження.

Етап досудового врегулювання спору передбачає формування такого документу, як претензія про сплату заборгованості, участь у переговорах між сторонами. На цьому етапі врегулювання спору можливі варіанти досягти консенсусу між сторонами шляхом реструктуризації боргу чи оплату борг частинами, що може бути в певних випадках найоптимальнішим та найефективнішим способом врегулювання конфлікту.

Приймаючи рішення про судове врегулювання спору необхідно оцінити та врахувати безліч нюансів, всі свої слабкі та сильні сторони, наявну доказову базу, витрати на судовий збір та наявність реальної можливості стягнути заборгованість після винесення позитивного рішення (чи є у сторони по справі реальні кошти чи майно на які можна звернути стягнення).

На етапі виконавчого провадження Вам недостатньо подати заяву про відкриття виконавчого провадження та виконавчий документ у виконавчу службу чи приватного виконавця. Якщо Ви хочете досягти ефективного результату Вам необхідно контролювати вчинення виконавчий дій, подавати письмові запити, а в деяких випадках оскаржувати дії, бездіяльність та рішення виконавців в суді, приймати участь у виконавчих діях.

Категорії справ, в яких адвокат по боргам надає представництво інтересів та захист прав

 • Стягнення заборгованості за кредитним договором, договором позики, іншими договорами, борговою розпискою.
 • Визнання недійсними кредитного договору, договору позики, інших договорів, боргової розписки.
 • Звернення стягнення на предмет застави.
 • Зняття арешту з майна.
 • Заміна сторони у виконавчому провадженні.
 • Поновлення строку пред’явлення виконавчого документа до виконання, видача дубліката виконавчого документа, оскарження рішення бездіяльності, дій виконавчої служби.
 • Шахрайство.

Чому Вам ватро звернутись саме до мене як до адвоката по кредитним спорам

 • Я багато років вирішую проблеми своїх клієнтів, досвід юридичної практики у мене становить 10 років, взяла участь у 1200 судових засіданнях 93%, з яких були успішними.
 • 8 років працювала юристом в компанії по стягненню проблемної заборгованності, представляючи інтереси клієнта перед боржниками в судах Львівської і інших областей України, тому я знаю роботу системи з середини як ніхто інший.
 • Маю позитивний юридичний досвід захисту прав та інтересів клієнтів у кредитних спорах та стягнення боргів, захистів від неправомірного стягнення у судах м. Львова та інших областях України.
 • Маю позитивний юридичний досвід представлення інтересів та захисті прав в суді касаційної інстанції.